Kontakt

Půjčovna - Autoslužby - Zlatý kopec 483, Stráž nad Nisou, 463 03
 

O firmě

Zastupujeme exkluzivní značku Thule v Liberci . V obou našich prodejnách Vám zapůjčíme kvalitní střešní boxy na automobily, nosiče jízdních kol nebo třeba i sněhové řetězy. A když bude třeba, půjčíme Vám rovnou celé auto. Stačí si vybrat z našeho vozového parku.

Rozhodně Vám můžeme ulehčit od starostí se sekáním trávy. Buď si od nás půjčíte zahradní traktor nebo Vám přijedeme trávu posekat osobně.
Také jsme se rozhodli, že mnohým z Vás splníme sen svézt se na čtyřkolce. I tu si od nás můžete půjčit.

A v neposlední řadě se můžete spolehnout na šikovné ruce našich automechaniků. Ti se ve třech perfektně vybavených dílnách, profesionálně postarají o servis a opravy Vašeho vozu.

Jak to ale všechno začalo?

Autoservis MD - Michael Dvořák nabízí rozsáhlé a kvalitní služby pro hladký provoz Vašeho vozu už od roku 2001. V té době jsme sídlili v areálu Technických služeb města Liberec.
Od roku 2004 nás ale najdete na nové adrese a sice ve Stráži nad Nisou na Zlatém kopci .
Služby našeho autoservisu již využilo mnoho spokojených zákazníků. I proto jsme se rozhodli rozšířit naše služby ještě o půjčovnu aut, střešních boxů na auta,nosičů kol nebo třeba sněhových řetězů.

Náš personál je vždy ochotný a nabízí opravdu profesionální služby. Také z toho důvodu se k nám zákazníci rádi vrací.
My budeme rádi, když se i Vy zařadíte mezi naše spokojené klienty a bude nám potěšením Vás osobně přivítat na adrese některé z našich prodejen.

Těší se na Vás celý pracovní tým Půjčovny MD a Autoservisu MD.

Kontakty Liberec

777 177 013

724 177 013

info@pujcovnamd.cz
Zlatý kopec 483
  Stráž nad Nisou
  463 03